Malatya Doğa Koleji » Doğa Koleji

  • Firma Adı Doğa Koleji
  • Telefon 0(342) 336 52 35
  • Fax 0(342) 336 52 31
  • E-Posta info@dogakoleji.com
  • Web http://www.dogakoleji.com
  • Şehir MALATYA
  • İlçe Malatya
  • Adres Çarşıbaşı Mah. Turgut Özal Bulvarı Mişmiş Park Fuar Alanı Yanı No:22 Ordüzü

Konsept okul anlayışı ile büyümeye devam eden Doğa Koleji eğitim kalitesi ve kendine özgü eğitim modelleriyle 2013-2014 Eğitim-Öğretim Yılı’nda Malatya’da öğrencileri ile yeni kampüsünde buluşuyor.

Malatya Doğa Koleji zengin eğitim materyalleriyle, teknolojinin tüm imkânlarını kullanarak öğrencilerine mutlu ve eğlenceli bir ortamda öğrenme imkânı tanıyor. Malatya Doğa Koleji 12.000 metrekare kapalı alanı içerisinde başta Düşler Atölyesi, ekoloji, drama, satranç, resim ve müzik sınıflarının yanında spor salonu, yüzme havuzu, halı saha, basketbol ve voleybol sahaları, kütüphane, kafeterya, doğa store, idari ofisler, çok amaçlı atölye, 150 öğrenci kapasiteli sinema salonu, 800 öğrenci kapasiteli yemekhane ve 400 kişilik konferans salonunu barındırıyor. Malatya Doğa Koleji bünyesinde anaokulu, ilkokul ve ortaokul sınıfları için fiber interneti, interaktif eğitim felsefesi, koridorlarda info ekranları ve akıllı tahtaları ile donatılmış 40 derslik mevcut...

Eğitim Hayattır…

Doğa Koleji’nin yakaladığı bu başarının en önemli yapıtaşı başka hiçbir eğitim kurumunda uygulanmayan ve Doğa Koleji’nin öncülüğünü yaptığı "Doğa Konseptli Eğitim Modeli" oldu. Doğa Koleji’nde çocuklar her şeyi dünyanın en iyi öğretmeninden, doğanın kendisinden öğreniyorlar. Doğa Konseptli Eğitim, doğanın ve doğa sevgisinin eğitimin her parçasına katıldığı, eğitimin dört duvara takılmayıp her yerin eğitim alanı, her anın da eğitim zamanı olduğu bir yaklaşımı benimsiyor. Doğayı temel alarak geliştirilen eğitim konseptiyle, klasik kalıpları yıkarak eğitimde “yaparak ve yaşayarak öğrenme” anlayışını sistemleştiren, başarıyı "Eğitim Hayattır" cümlesiyle tanımlayan Doğa Koleji; öğrencilerini sadece akademik anlamda değil her alanda donatıyor ve hayata hazırlıyor. Anaokulu, ilkokul ve ortaokul gruplarında uygulanan "Doğa Konseptli Eğitim Modeli", lise eğitiminde "t-MBA" Eğitim Modeli’ne dönüşüyor. Bu model de bireyi merkez alarak birikimi yüksek, özgür düşünen ve düşündüklerini açıkça ifade edebilen, uluslararası bir vizyona sahip, yerel değerlere bağlı, evrensel değerlere açık, sorumluluklarını bilen ve yerine getiren gençler yetiştirmeyi hedefliyor.

Okul Fotoğrafları

Doğa Koleji eğitim kurumunun Malatya Doğa Koleji okulu nerededir?

Doğa Koleji Firmasının Diğer Özel Okulları

Copyright © 2013 Özel Okul Rehberi - bir projesidir

Sayfa Başı