Samsun-Oxford Qualıty Programme » Doğa Koleji

  • Firma Adı Doğa Koleji
  • Telefon 0362 4389898
  • Fax
  • E-Posta info@dogakoleji.com
  • Web http://www.dogakoleji.com
  • Şehir SAMSUN
  • İlçe Atakum
  • Adres Mevlana Mah. Serhat Cad. Atakum

Doğa Koleji eğitim sektöründeki tecrübesini, yaklaşık 500 yıllık tarihi ile dünyanın eğitim devi Oxford Üniversitesi’nin yayın kuruluşu olan Oxford University Press ile birleştirdi. Doğa Koleji öğrencileri, akademik içeriğin %100 Oxford University Press akademik danışmanlığı ile yönetildiği bir eğitim alıyorlar. Doğa Koleji Oxford Quality Programme yalnızca yazılı materyallerden oluşmuyor, 21.yy eğitim yönetimi doğrultusunda öğrencilerin teknoloji yeterliliği göz önünde bulunduruluyor. Bu nedenle de “blended learning” temel yaklaşımı temel alınıyor. Doğa Koleji-Oxford Kalite Programı'nda öğrencilerin dil gelişim takibi Oxford University Press standartlarında ölçme değerlendirme araçlarıyla hazırlanıyor.

Oxford University Press’in dünyaca kabul edilen kaliteli, dijital eğitim içeriği Doğa’nın eşsiz teknoloji olanakları ile buluşuyor. Eğitimde mükemmelliği sağlayacak olan Oxford University Press tablet içeriği, akıllı tahta materyalleri, web üzerinden veli desteği, dijital sözlük ve dijital okuma kütüphanesi Doğa Koleji Oxford Quality Programme Okullarının ayrıcalıklı öğrencilerine sunuluyor.

Doğa Koleji ayrıcalıklı eğitim modelleri, çağdaş eğitim teknolojileri ve yetkin eğitim kadrosuyla artık Samsun'da... Geniş sosyal alanlarıyla öğrencileri dört duvar arasında hapsolmaktan kurtaran Samsun Oxford Quality Programme, açık - kapalı spor tesisleri, kapalı yüzme havuzu, 360 kişilik konferans salonu, akıllı tahta sistemleriyle donatılan sınıflarıyla bir eğitim kurumundan fazlasını öğrencilerine sunuyor. 54 sınıf kapasiteli kampüsümüz, anaokulu, ilkokul, ortaokul ve lise kademelerinde eğitim verecek.

Kampüste 2 kapalı spor salonu, 84 metrekare kapalı yüzme havuzu, fen, fizik ve kimya laboratuvarları, sanat atölyeleri ve en büyük özelliklerinden biri olan sanat sokağı öğrencilerin kullanımına açık sosyal alanlarımızdan bazıları...

Samsun Oxford Quality Programme, 2014-2015 Eğitim ve Öğretim Yılı'nda öğrencileriyle buluşacak.

Okul Fotoğrafları

Doğa Koleji eğitim kurumunun Samsun-Oxford Qualıty Programme okulu nerededir?

Doğa Koleji Firmasının Diğer Özel Okulları

Copyright © 2013 Özel Okul Rehberi - bir projesidir

Sayfa Başı