Kayseri Sultan Koleji » Özel Sultan Koleji

  • Firma Adı Özel Sultan Koleji
  • Telefon 0 (545) 678 5826
  • Fax
  • E-Posta info@sultankoleji.com/
  • Web http://www.sultankoleji.com/
  • Şehir KAYSERİ
  • İlçe Melikgazi
  • Adres Becen mahallesi 1551.sokak no:36 MELİKGAZİ

Kayseri'nin en nadide eğitim kurumlarından biri olan okulumuzda kaliteli eğitim hizmetinin yanında sıcak bir yuvayı da sizlere sunuyoruz.

KIZ ANADOLU SAĞLIK MESLEK LİSESİ

Hemşirelik   bölümünde  toplumun her kesimindeki kişilerin bedenen ruhen ve sosyal bakımdan sağlığın bozulması halinde  tıbbın gerektirdiği bilgi ve becerileri hasta bakım hizmetleri uygulaması takip edilmesi değerlendirilmesi   ve sağlık  eğitim konularında teorik  ve  uygulamalı eğitim verilmektedir. Bu bölüm  mezunları özel ve ünvanı ile  çalışırlar. Yataklı ve Yataksız tedavi kurumlarında Yaşlı Bakım Merkezleri gibi kurumlarda görev alabilirler.

KIZ  FEN ve ANADOLU LİSESİ

Fen lisemiz laboratuvar destekli ders yaparak, bilimsel, akademik çalışmalara önem verir, bilim kurulu grubu ile öğrencilere ulusal ve uluslararası proje çalışmalarına imkan sağlar.Kız Öğrencilerimize kaliteli üst düzey akademik seviyede hizmet vermeyi hedefleyen Fen ve Anadolu Lisesi’nde bünyesinde öğrenciler, 9. sınıftan itibaren YGS, LYS çalışmaları, öğrenci koçluğu, Türkiye geneli deneme sınavları, sınırsız kaynak kullanımı, ebru gitar dersleri, kayak, binicilik, step, aerobik ve plates dersleri imkanlarından faydalanmaktadır.

ÖZEL SULTAN ORTAOKULU

5. sınıftan 8. sınıfa  kadar öğrencilerimize Butik okul hizmeti vermektedir. 12-16 kişilik yatay u tipi sınıflarda  haftada 50 saatlik ders programı  içerisinde,takviyeli  branş dersleri, tam öğrenme modeli  uygulamaları, SBS  çalışmaları,  bireysel danışmanlık sistemi, Türkiye geneli deneme sınavları, sınırsız kaynak kullanımı, gitar,  ebru, masa tenisi,  yüzme, kayak  binicilik, halk oyunları eğitimi imkanları sunulmaktadır.

ÖZEL SULTAN İLKOKULU

1. sınıftan 4. sınıfa  kadar öğrencilerimize Butik okul hizmeti vermektedir. 12-16 kişilik yatay u tipi sınıflarda  haftada 50 saatlik ders programı  içerisinde, takviyeli  branş dersleri, tam öğrenme modeli  uygulamaları, SBS  çalışmaları,  bireysel danışmanlık sistemi, Türkiye geneli deneme sınavları, sınırsız kaynak kullanımı, gitar,  ebru, masa tenisi,  yüzme, kayak  binicilik, halk oyunları eğitimi imkanları sunulmaktadır.

Okul Fotoğrafları

Özel Sultan Koleji eğitim kurumunun Kayseri Sultan Koleji okulu nerededir?

Özel Sultan Koleji Firmasının Diğer Özel Okulları

Copyright © 2013 Özel Okul Rehberi - bir projesidir

Sayfa Başı