Doğa Kolejinin Amiral Gemisi

Doğa Koleji Acarkent kampüsü sahip olduğu özellikler ile bir eğitim yuvasından daha fazlasını sunuyor.

 Beykoz'da bulunan Doğa Koleji Acarkent kampüsü sahip olduğu özellikler ile diğer özel okullardan bir adım önde gözüküyor. Önemli bir konuma sahip olmasının yanında barındırdığı özellikler ile diğer okullara göre daha ayrıcalıklı.

Nedir bu özellikler diyecek olursanız, ilk başta anti radyoaktif sistemlerin bulunmasını söyleyebiliriz. Bununla birlikte Jammer diye tabir edilen Sinyal Kesiciler ile kampüs içerisinde anti GSM alanlar oluşturulmuş. Bu öğrencilerin belki çok hoşuna gitmeyecek ama velilerin memnun olacağından kimsenin şüphesi yoktur. Tabi derslerin ve etkinliklerin verimli işlenmesi öğrencilerin dikkatlerinin başka yönlere kaymaması açısından öğretmenlere de büyük bir fayda sağlayacaktır. 

Artık her okulda standart haline gelen havalandırma sistemlerinde bu kampüste bir adım daha ileriye gidilmiş ve havaya duyarlı ısıtma sistemleri kullanılmış. Özel güvenlik sistemlerinin yanında bir de depreme dayanıklı esnek sütunlar ile yapının sağlamlğı kuvvetlendirilmiş. 

Doğal alanlarının yanında bir ayrıcalığıda kampüs içerisinde buz pateni pistinin olması. AVM'lerde görmeye alışık olduğumuz buz pateni pistleri bu kampüs içerisinde öğrencilerin hizmetine sunulmuş.

Benzer Haberler

Dünya Şampiyonu Doğa Koleji

2013 Türkiye Şampiyonu Doğa Koleji Genç Kızlar Voleybol takımı Portekiz'de düzenlenen 2014 Dünya Liselerarası Voleybol Şampiyonasında namağlup bir şekilde Dünya Şampiyonu oldu.

İSTEK Okullarından Güzel Bir Proje

İSTEK Okulları 1 Mart Cumartesi günü Düzey Belirleme Sınavı ve Tanıtım Günü gerçekleştiriyor.

Sağlık Kolejleri Artık Kolej Rehberinde

Sağlık kolejleri hakkında bilmek istediğiniz her şey artık Kolej Rehberinde.

Doğa Kolejinin Amiral Gemisi

Doğa Koleji Acarkent kampüsü sahip olduğu özellikler ile bir eğitim yuvasından daha fazlasını sunuyor.

Sizde Okulunuz Kayıt Edin

Kolej rehberine kayıt olmak tamamen ücretsizdir.

Kolej Rehberi Test Yayınına Başladı.

Test yayınımızdan sonra kısa süre içinde tam fonksiyonel yayın hayatımıza başlayacağız.

Copyright © 2013 Özel Okul Rehberi - bir projesidir

Sayfa Başı